Barība Traper Sekret Feeder 1kg zemeņu

Barība Traper Sekret Feeder 1kg zemeņu  • Ražotājs: Traper
  • Produkta kods: 3300250
  • Pieejamība: Pieejams
  • 4,95€

Specifiska barība, kas balstīta uz ideāli saderīgām garšas un smaržas komponentēm. Sagatavojot barību lietošanai tā ir pakāpeniski jāmitrina ar ūdeni, vienlaicīgi to maisot. Pēc izmaisīšanas jāizberž caur sietu, lai iegūtu vienmērīgu mitrumu. Makšķerējot upē, barībai ir jāpievieno saistviela un jānoslogo ar granti vai mālu. Balto tārpu vai odu kāpuru pievienošana paceļ maisījuma efektivitāti. Izmantojiet barību izveidotu lodes formā un precīzi to iemetiet paredzētajā makšķerēšanas vietā.

Barība pieejama dažādās krāsāsa: dzeltena, sarkana, melna, brūna un zaļa. Tā ir ražota no atlasītām, labākās kvalitātes dabīgām sastāvdaļām, kā arī papildus termiski apstrādāta, lai sasniegtu vislabākās smaržas un garšas vērtības. Ideāli piemērota ūdeņiem, kur notiek aktīva makšķerēšana un zivis ir maz barotas.
Barība
Aromāts/ garšaZemeņu
KrāsaSarkana
RažotājsTraper
Svars (kg)1
Zivju veidsBrekši, karpas, līņi, karūsas, raudas

Tagi: sekret feeder zemene, 3300250, traper, baribas, baribas un piedavas, secret 1 kg, sekret

Rekvizīti SIA "ESMA" +371 2 6460005 esma@esma.lv
Reģ. numurs: 40103127663
Nodokļa numurs: LV40103127663 Jur. adrese: Araišu iela 15, Rīga, LV-1006
Konts: LV04CBBR1128153900010 BlueOrange Bank AS SWIFT code: CBBRLV22

Salidzini.lv logotipsLielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
Šī vietne ļauj jums apskatīt un lejupielādēt materiālus no šīs vietnes tikai personīgai nekomerciālai izmantošanai, ar nosacījumu, ka jūs saglabājat visu informāciju par autortiesībām un citu informāciju par īpašumtiesībām, kas ietvertas avota materiālos un to kopijās. Aizliegts modificēt šīs vietnes materiālus, kā arī tos jebkādā formā izplatīt vai parādīt vai izmantot jebkādā citā veidā sabiedriskiem vai komerciāliem mērķiem. Jebkura šo materiālu izmantošana citās vietnēs vai datortīklos ir aizliegta.