Soma Golden Catch Waterproof Duffle Bag L

Soma Golden Catch Waterproof Duffle Bag L  • Jauns
  • Ražotājs: Golden Catch
  • Produkta kods: 797139035
  • Pieejamība: Pieejams
  • 68,50€

Šis modelis ir paredzēts apģērbu un aprīkojuma pārvadāšanai un glabāšanai augsta mitruma apstākļos vai apstākļos, kad pastāv risks iekrist ūdenī. Somas funkionalitāte pilnībā apmierina makšķernieku un āra aktivitāšu cienītāju vajadzības. Kvalitatīvs un ūdensnecaurlaidīgs poliesters garantē ilgu izstrādājuma kalpošanas laiku. Vietas zem rokturiem ir papildus nostiprinātas.
GC Waterproof Duffle Bag L augšdaļa nav aizvērta ar rāvējslēdzēju, bet ir aizvērta ar speciālu dubulto siksniņu, kas ir satīta rullī un papildus nostiprināta sānos, kas absolūti neietekmē somas pilnīgu ūdensnecaurlaidību. Šis dizains padara piekļuvi lietām ērtāku. Augstas kvalitātes hermetizētas šuves nodrošina papildu aizsardzību pret mitruma iekļūšanu. Šī soma ir ideāli piemērota lietu pārvadāšanai laivā vai lietu glabāšanai makšķerēšanas braucienā lietus sezonā.
Soma
Izmērs (cm)62x52x38
KrāsaMelna
RažotājsGolden Catch

Rekvizīti SIA "ESMA" +371 2 6460005 esma@esma.lv
Reģ. numurs: 40103127663
Nodokļa numurs: LV40103127663 Jur. adrese: Araišu iela 15, Rīga, LV-1006
Konts: LV04CBBR1128153900010 BlueOrange Bank AS SWIFT code: CBBRLV22

Salidzini.lv logotipsLielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs
Šī vietne ļauj jums apskatīt un lejupielādēt materiālus no šīs vietnes tikai personīgai nekomerciālai izmantošanai, ar nosacījumu, ka jūs saglabājat visu informāciju par autortiesībām un citu informāciju par īpašumtiesībām, kas ietvertas avota materiālos un to kopijās. Aizliegts modificēt šīs vietnes materiālus, kā arī tos jebkādā formā izplatīt vai parādīt vai izmantot jebkādā citā veidā sabiedriskiem vai komerciāliem mērķiem. Jebkura šo materiālu izmantošana citās vietnēs vai datortīklos ir aizliegta.