⧉ Esma Shop

Makšķerēšanas braucieni

Tūrisma aģentūras "Ēsma" galvenais darbības virziens ir makšķerēšanas tūrisms un makšķerēšanas braucienu organizēšana.


Piedāvājam tūres uz Volgas deltu, uz Ālandu salām, uz Norvēģiju, Somiju un Zviedriju, kā arī Kanāriju salām.

Labprāt piemeklēsim un organizēsim arī individuālās tūres atpūtai uz jebkuru Jūs interesējošo valsti.

Apskatiet piedāvātās iespējas zemāk, vai sazinities ar mums uzreiz, lai runātu individuāli par Jūsu nākamo makšķerēšanas piedzīvojumu. Vairāk kā 15 gadu pieredze!

Garantējam individuālu pieeju organizējot jebkuru braucienu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes.


Mūsu galvenais uzdevums ir tikties ar Jums vēlreiz un nelikt Jums vilties savā izvēlē.

Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jebkuriem jautājumiem, kuri attiecas uz makšķerēšanas braucienu organizēšanu un veikšanu.

Ar prieku palīdzēsim piemeklēt un iegādāties arī nepieciešamo makšķerēšanas aprīkojumu!


Zviedrija ir lieliskas makšķerēšanas zeme, kurā vienmēr var noķert jūsu sapņu zivi! No ziemeļiem līdz dienvidiem tā ir zeme ar fantastiskām iespējām jūsu lielajam lomam.


Zviedrijā ir neskaitāmas ūdenstilpnes, kuras augstu vērtē aizrautīgi makšķernieki. Visur, kur vien ķersiet zivis – ezeros, upēs, jūrā – jums apkārt būs tikai tīri ūdeņi.

Vēlaties makšķerēt Zviedrijā?

Apskatiet iespējas
Somija ir it īpaši piemērota makšķerniekiem dabas apstākļu dēļ. Zivīm bagātās visdzidrākās Somijas ūdenstilpnes piedāvā jums praktiski neierobežotas dažādu zivju makšķerēšanas viedu iespējas.


Makšķerēšanas iespējas Somijā ir visur, lai kur jūs atrastos. To sekmē vairāk nekā 180000 ezeru, 1100 kilometru garā jūras piekraste un liels skaits upju ar kopējo garumu 20000 kilometru.

Ir interese par makšķerēšanu Somijā?

Apskatiet iespējas
Jūras makšķerēšana ir iespējama visu gadu un ļauj apvienot daudzveidīgus makšķerēšanas paņēmienus. Ir iespējama arī ezera foreles un upes laša makšķerēšana.


Piekraste un jūrai tuvākie fjordi nekad neaizsalst. Nav vajadzīga licence un pagaidām nekādu zivju nozvejas un izvešanas ierobežojumu no valsts nav.

Ir vēlme pierādīt sevi Norvēģijā?

Apskatiet iespējas
Krievijas teritorijā atrodams unikāls reģions, īsts makšķerēšanas Eldorado. Šeit ūdens ir vairāk nekā sauszemes. Gar krastiem niedres aug kā bieza siena, bet līčos zied lotoss. Te ir ūdensputnu un zivju valstība.


Šeit varenās Volgas upes ūdeņi satiekas ar Kaspijas jūras ūdeņiem, un tos apdzīvo vairāk nekā 120 zivju sugu, tai skaitā sams, salate, zandarts, līdaka, plaudis, savvaļas karpa, karūsa, rudulis, rauda, vobla, līnis, stores, beluga un citas.

Ieinteresēja makšķerēšana Volgas deltā?

Apskatiet iespējas